zatvoriť
 

Novinky

 • otváracie hodiny
  (01.07.2020)

  od 1.7.2020 sa menia otváracie hodiny a to z pôvodných 8,00 – 17,30 na 8,00 – 17,00 hod.;

  preto Vás týmto žiadame o prispôsobenie objednávok = vhodné by bolo objednávky odosielať do 16,30 ideálne však priebežne počas celého dňa;
  objednávky prijaté po 16,30 nemajú záruku, že budú vybavené = odoslané v deň odoslania objednávky;

  za porozumenie ďakujem

 • Registrácia DPH
  (03.04.2018)

  Dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 1.Apríla 2018 naša spoločnosť už nie je platcom DPH = registračné číslo pre DPH ” SK2020098982 ” je neplatné (neexistujúce)

 • Tester alternátorov (regulátorov) Master Alt
  (28.07.2015)

  Vážený zákazník,

  Zatiaľ posledným členom rodiny testerov je MASTER ALT  007935063030 na testovanie alternátorov od firmy Magneti Marelli.
  Tento tester sa môže porovnávať s testermi TST 103 od Rolling Components a s aRC-011 od firmy Avtonica. Rozmerovo je najmenší, obsluha testera je ako u predošlých dvoch testeroch “automatická”.
  Je tu ale jeden rozdiel medzi testerom Master Alt a testermi TST 103 a aRC-011 a to, že tester Master Alt v “spolupráci” s testerom regulátorov napätia (aj staršia verzia ktorá nedokáže testovať regulátory riadené PC) dokáže testovať aj samotné regulátory napätia riadené PC. A to sa už funkčnosťou dostávame ku testeru aVR-012 od firmy Avtonika alebo k VRC 2010 od firmy Transpo ale za inú cenu.

  Viac v záložke Technické podpora alebo priamo v E-shope

 • E-SHOP
  (18.05.2015)

  Vážený zákaznici, prístup do E-shopu by mal byť už opäť bezproblémový.

  V prípade opakujúcich sa problémov, prosím Vás neváhajte nás kontaktovať či už telefonicky, E-mailom alebo Skype. Za spôsobené problémy sa Vám ospravedlňujeme.

 • Nový tester aVR-012
  (28.11.2014)

  Vážení zákazníci, dnes sme pre Vás sprístupnili PDF súbor, v ktorom si môžete prečítať podrobné informácie o novom testeri aVR-012.

  Tento súbor je umiestnený v Technickej podpore.

 • Tester alternátorov a regulátorov napätia
  (22.10.2013)

  Vážený zákazník, obchodný partner,

  dovoľujeme si Vám ponúknuť už druhú, oveľa komplexnejšiu verziu testovacieho zariadenia na testovanie alternátorov ako aj regulátorov napätia od nášho dodávateľa – firmy Rolling Components pod typovým (katalógovým) číslom TST 103.

  Týmto testovacím zariadením dokážeme – dokážete testovať typ (protokol) regulátora – alternátora BSS(COM), LIN1, LIN2, PCM, PD a RLO. Ako už bolo spomenuté, tento tester dokáže testovať aj regulátor napätia resp. určiť jeho typ (BSS, LIN1, LIN2) v priebehu niekoľkých sekúnd. Nakoľko napájanie tohto zariadenia je 12 Volt, aj testovanie alternátora priamo na vozidle je teraz omnoho,jednoduchšie. A to všetko za cenu staršieho modelu TST 100 = 525,00 € bez DPH.

  Nakoľko si ale myslíme, že toto testovacie zariadenie je pre Vašu prácu už “podmienkou” na kvalitné ako aj pohodlné skontrolovanie Vami uskutočnenej práce pri oprave nových moderných typoch alternátorov a aj samotné zariadenie už ponúka skoro všetko čo sa od takéhoto zariadenia očakáva, rozhodli sme sa v  priebehu nasledujúcich dní, týždňov a to do 9.11.2013 ponúknuť zľavu 12,50 % na každú objednávku tohoto zariadenia = cena zariadenia po zľave je teraz 459,38 € bez DPH.

  Viac informácií nielen o tomto zariadení (aj demo videá) sa dozviete na našej internetovej stránke (www.elektroistenik.sk alebo www.elektroistenik.cz) v záložke “Technická podpora”. Samozrejme, pokiaľ ani tieto informácie Vám nepostačujú, som Vám k dispozícií aj cez telefón.


  Miroslav Isteník

 • E-shop
  (21.10.2013)

  Vážení zákazníci,

  z dôvodu poškodenia nášho PC – servera Vás žiadame až do odvolania neposielať objednávky prostredníctvom E-shopu. Môžete využiť iné formy aj elektronickej komunikácie, ktoré najdete v sekcii – záložke “kontakt”. Za porozumenie Vám ďakujeme.

 • SJD ProTech – nový sortiment v našej ponuke
  (10.12.2012)

  V týchto dňoch sme zahájili predaj chemických produktov (odmastňovač, povoľovač hrdze a pod.) vo vyhotovení spray od poľskej firmy SJD ProTech. V ponuke sú produkty v prevedení ” profi,  hobby,  moto a zbraň”.

  Niektoré produkty hlavne z rady PROFI sme testovali a po zvážení pomeru cena a užitočné vlastnosti sme sa rozhodli o rozšírenie nášho sortimentu. Produkty je možné nájsť pod katalógovým číslom SJD-…..

  Na objednávku týchto produktov v mesiaci december Vám ponúkame ” uvádzaciu zľavu 10% “, ktorá bude pripočítaná k Vašej predvolenej zľave. Táto zľava sa vzťahuje aj na tovar objednaný teraz v decembri ale dodaný v nasledujúcich mesiacoch.

 • E-shop
  (06.11.2012)

  Oznamujeme Vám, že funkčnosť E-shopu je už obnovená = môžete opäť bez starostí objednávať prostredníctvom E-shopu nakoľko aktuálny stav je reálny.

 • Stav skladu
  (18.10.2012)

  S poľutovaním musím Vás upozorniť, že momentálne máme technický problém ktorý má za následok, že stav v E-shope nezodpovedá skutočnosti. Preto Vás prosím o zisťovanie stavu telefonicky alebo cez počítač = Skype alebo E-mail.

  O uvedení E-shopu do funkčného stavu Vás budeme informovať.

  Ďakujem za porozumenie.

 • FIAT novinky júl 2012
  (24.07.2012)

  FIAT NEWS JULY 2012

 • E-shop – vyhľadávanie
  (03.01.2012)

  Radi by sme chceli upozorniť, že E-shop je už funkčný = objednávky sa dajú realizovať.

  Tiež by sme ale chceli dať do pozornosti, že odo dnešného dňa je vyhľadávanie podľa katalógového čísla možné aj bez znamienok ako “bodka, pomlčka alebo medzera” t.z., že katalógové číslo môžete napísať ako jedno slovo (po starom VR-B 254,  535 0001 00 ale po novom VRB254,  535000100) . Veríme, že táto možnosť uľahčí Vaše vyhľadávanie.

 • E-shop
  (02.01.2012)

  Upozorňujeme zákazníkov, že dnes a zajtra t.j. 2. a 3. Januára budeme mať problém so sťahovaním objednávok z E-shopu. Preto Vás žiadame o objednávky prostredníctvom telefónu, E-mailu, Skype alebo ICQ. Za porozumenie Vám ďakujeme.

 • Pracovný odev
  (11.12.2011)

  Ponúkame Vám pracovný odev (montérkové nohavice, blúzy, košele a pod.) od firmy Magneti Marelli. Prehľad ponúkaných odevov je v katalógu. V našom E-shope sú odevy pod katalógovými číslami začínajúcimi na: MM-997…

 • Alternátor Denso – stator
  (14.10.2011)

  Chceme Vás informovať, že v našej ponuke nájdete už aj stator na alternátory japonského výrobcu Denso. Ide o stator najnovšej generácie alternátorov (sú umiestnené vo vozidlách značiek Citroen, Ford, Peugeot, Toyota), kde samotné vinutie nie je navíjané klasicky, ale je zvárané po celom obvode. Katalógové číslo tohto statora je CA-900001.

 • Mobiletron – internetový katalóg
  (12.10.2011)

  Pred krátkym časom spoločnosť Mobiletron zablokovala technické informácie o jednotlivých súčiastkach (dieloch). Po dohode so zástupcom spoločnosti Mobiletron, Vám na Vaše vyžiadanie poskytneme prihlasovacie údaje aby ste aj naďalej mohli pracovať v elektronickom katalógu na internete aj s týmito dôležitými infomaciami. O vyžiadanie prihlasovacích údajov nás kontaktujte na E-mail adrese office@elektroistenik.sk

 • Zobrazovanie cien
  (19.08.2011)

  Pri zobrazovaní cien došlo na žiadosť niektorých zákazníkov – Vás užívateľov E-shopu k úprave a to následovne:

  Políčko ” bežná cena bez DPH ” sa nemení, ale cena v políčku ” Cena pre Vás bez DPH (tiež to môže byť ” Akciová cena “) bude viditeľná len v prípade, že PC myš nasmerujete do tohto políčka.

 • Mobiletron – internet
  (15.03.2011)

  radi by sme Vás informovali, že preklik na informáciu o produkte = “i” v E-shope pri produktoch Mobiletron je už opäť aktívny pri všetkých katalógových číslach.

 • REMY Automotive
  (17.02.2011)

  V ponuke už nájdete produkty ďalšieho prvovýrobcu – nadnárodnej spoločnosti REMY. Zatiaľ sme začali s náhradnými dielmi (charakteristické pre nás), a až neskôr pribudnú na sklad aj celé štartéry a  alternátory.

 • Nové produkty v našej ponuke
  (26.01.2011)

  Postupne sme začali s naskladňovaním ” snímač počtu otáčok kolesa ” a ” snímač opotrebenia brzdového obloženia ” od výrobcu firmy Hüco. Postupne znamená, že niečo už je skladom a zvyšok ponuky bude na sklade v nasledújúcich týždňoch – mesiacoch.