zatvoriť
 

Tester alternátorov a regulátorov napätia

Vážený zákazník, obchodný partner,

dovoľujeme si Vám ponúknuť už druhú, oveľa komplexnejšiu verziu testovacieho zariadenia na testovanie alternátorov ako aj regulátorov napätia od nášho dodávateľa – firmy Rolling Components pod typovým (katalógovým) číslom TST 103.

Týmto testovacím zariadením dokážeme – dokážete testovať typ (protokol) regulátora – alternátora BSS(COM), LIN1, LIN2, PCM, PD a RLO. Ako už bolo spomenuté, tento tester dokáže testovať aj regulátor napätia resp. určiť jeho typ (BSS, LIN1, LIN2) v priebehu niekoľkých sekúnd. Nakoľko napájanie tohto zariadenia je 12 Volt, aj testovanie alternátora priamo na vozidle je teraz omnoho,jednoduchšie. A to všetko za cenu staršieho modelu TST 100 = 525,00 € bez DPH.

Nakoľko si ale myslíme, že toto testovacie zariadenie je pre Vašu prácu už “podmienkou” na kvalitné ako aj pohodlné skontrolovanie Vami uskutočnenej práce pri oprave nových moderných typoch alternátorov a aj samotné zariadenie už ponúka skoro všetko čo sa od takéhoto zariadenia očakáva, rozhodli sme sa v  priebehu nasledujúcich dní, týždňov a to do 9.11.2013 ponúknuť zľavu 12,50 % na každú objednávku tohoto zariadenia = cena zariadenia po zľave je teraz 459,38 € bez DPH.

Viac informácií nielen o tomto zariadení (aj demo videá) sa dozviete na našej internetovej stránke (www.elektroistenik.sk alebo www.elektroistenik.cz) v záložke “Technická podpora”. Samozrejme, pokiaľ ani tieto informácie Vám nepostačujú, som Vám k dispozícií aj cez telefón.


Miroslav Isteník